~√ν''^√\~√ν^√ν'^~--- ѕαηαℓтυηιηg ---~√ν''^√\~√ν^√ν'^~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~√ν''^√\~√ν^√ν'^~--- ѕαηαℓтυηιηg ---~√ν''^√\~√ν^√ν'^~

SuPpeRßeb .Ft. ßy-!sYanKaR

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
En son konular
» Motor Modifiyesi İstek
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Icon_minitimeSalı Eyl. 10, 2013 12:45 am tarafından mami_cavus

» ford focus st
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 10:34 am tarafından jr_smt

» Tampona Hava Girişi yapma Dersi videolu Anlatım:
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 6:20 pm tarafından sahan_84

» 106 gti_-samet_-
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 5:54 pm tarafından sahan_84

» Opel Corsa
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 5:44 pm tarafından qasLy

» STK'lardan elektrikli otomobile şartlı onay
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 5:29 pm tarafından ßy-!sYanKaR

» Geleceğin araçları / Fotogaleri
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 6:05 pm tarafından ßy-!sYanKaR

» Peugeot-Citroen de bazı araçları geri çağırıyor
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 6:00 pm tarafından ßy-!sYanKaR

» Renault Laguna RXT
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 4:32 pm tarafından ßy-!sYanKaR

Anket
SiTemizi NasıL BuLdunuz ?
iYi
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Vote_lcap79%Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Vote_rcap
 79% [ 11 ]
FenadeiL
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Vote_lcap21%Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Vote_rcap
 21% [ 3 ]
KöTü
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Vote_lcap0%Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 14
Haftanın Aracı
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Haftan14
RekLam ALanı
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Er-ka11
Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Ismail11

Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı

YazarMesaj
ßy-!sYanKaR
Admin
ßy-!sYanKaR

Erkek Mesaj Sayısı : 301
neRden? : Rize

Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Empty
MesajKonu: Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı   Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 6:30 pm

Hyundai’nin tüm Türkiye çapında 16 18 Ekim 2009 tarihleri arasında gerçekleştirdiği “Hyundai Keyifli Sürüş Günleri” dahilinde çekilişle hediye edilen i30 CW sahibini buldu.

Deneme sürüşü yaptı otomobil kazandı 18582010

Etkinlikler sırasında Afyonkarahisar şehrindeki Afyon Otomotiv’de Hyundai modelleriyle deneme sürüşü gerçekleştirip çekilişe katılan Hakan Aydın, yepyeni bir i30 CW 1.6 CVVT Team’in sahibi oldu. Hakan Aydın’a otomobili, Hyundai Assan Başkanı ve CEO’su Kwang-Heum Um tarafından teslim edildi.

Türk tüketicisinin, “Hyundai Keyifli Sürüş Günleri” kapsamında Türkiye çapındaki tüm Hyundai Yetkili Satıcıları’nda binek otomobil ve hafif ticari araçlarını kullanması ve daha da yakından tanıması sağlandı. Özellikle geniş bagaj hacmiyle C segmentindeki tüm istek ve beklentileri her yönüyle karşılayan ve Eylül 2009’dan itibaren Türkiye’de satılmaya başlanan i30 CW modeli, ilgi gören Hyundai modelleri arasında en ön sırada yer aldı.

“Hyundai Keyifli Sürüş Günleri” dahilinde deneme sürüşü yapıp kampanyaya katılanlara, Türkiye çapındaki tüm Hyundai Yetkili Satıcıları’nda şifreler verildi. Katılımcılar bu şifreyi göndererek çekilişe katıldılar. Türkiye çapında toplam 10 binden fazla kişinin katıldığı Keyifli Sürüş Günleri’nde Hyundai i30 CW’nin yanı sıra 20 kişiye de ev sinema sistemi hediye edilirken etkinlik boyunca Hyundai Yetkili Satıcıları’nı ziyaret eden herkese çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Hyundai Başkanı Kwang-Heum Um, “Oldukça yüksek bir katılımın olduğu Keyifli Sürüş Günleri aktivitemizde i30 CW’yi Afyon’dan kazanan Hakan Aydın Bey’i gönülden tebrik ediyorum. Segmentinin en güvenli araçlarından biri olan i30 CW ile kendisine hem güvenli hem de keyifli sürüşler diliyorum” derken Hakan Aydın ise, “İlk kez yepyeni bir araç sahibi oluyorum. Bu aracımın da Türkiye’nin lider markası olan Hyundai olması beni çok heyecanlandırıyor. Oldukça yüksek kaliteye, üstün güvenliğe, harika bir performansa ve zengin bir donanıma sahip olan Hyundai i30 CW’yi kazandığım için çok mutluyum.Herkese teşekkür ederim” dedi.
http://sanaltuning.eniyiforum.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kriz otomotivde küçük aracı kral yaptı
» Lamborghini 2,406 otomobil sattı
» Günde 11,11 TL'ye otomobil
» 2. el otomobil pazarından son fiyatlar
» Kaddafi'nin tasarladığı otomobil